Jaunumi

01

Ceturtajā Kārļa Skrastiņa kausa piemiņas turnīrā uzvaru izcīna “BHC37”

13. un 14. maijā “Inbox.lv ledus hallē” norisinājās Kārļa Skrastiņa piemiņas turnīrs “Dzelzs vīrs” U12 vecuma hokeja komandām. Par ceturtās sezonas uzvarētājiem kļuva “BHC37” jaunie hokejisti, kuri izcīnīja uzvaras visās četrās spēlēs. Otrajā vietā ierindojās “Prizma I”, trešie – “HS Rīga”, ceturtie – “Falkons” un piektie palika “Prizma II” komandas spēlētāji.

02

MĒS ATGRIEŽAMIES!
UZSĀKAM REĢISTRĀCIJU
HOKEJA NOMETNEI 2022

Pēc 2 gadu pārtraukumu mēs atgriežamies, lai dalītos savās zināšanās un pieredzē!
Šovasar no 17.jūnija līdz 22. jūnijam Brocēnu ledus hallē mūsu nometne norisināsies bērniem un jauniešiem vecumā no 7 - 16 gadiem.

03

Startējusi trešā Kārļa Skrastiņa piemiņas kausa izcīņa

Svētdien, 26. janvārī, Olaines pilsētas slidotavā jau trešo gadu pēc kārtas startēja Kārļa Skrastiņa piemiņas turnīrs “Dzelzs vīrs”. Šosezon par galveno balvu četros posmos sacenšas “BHC 37”, HS “Rīga”, HS “Kurbads” un “Brocēnu NBJSS” U11 vecuma komandas.

04

Sākusies reģistrācija
hokeja meistarības nometnei 2020

Šovasar no 7.jūnija līdz 12. jūnijam Piņķos, Inbox ledus hallē norisināsies Oskara Bārtuļa un Kārļa Skrastiņa hokeja nometne bērniem un jauniešiem vecumā no 7 - 16 gadiem.
Jau 10. gadu pēc kārtas nometnē jauno censoņu prasmes un iemaņas tiks attīstītas augsti novērtētu profesionāļu un speciālistu uzraudzībā.

Atsauksmes