Par mums

jauniecensoni

Ar lielu entuziasmu un ticību jaunās hokeja paaudzes potenciālam 2011. gada vasarā Latvijas hokeja izlases aizsargi – leģendārais, ilggadējais komandas kapteinis, NHL aizsargu titula “Dzelzs Vīrs” ieguvējs Kārlis Skrastiņš un viens no labākajiem jaunās paaudzes aizsargiem Oskars Bārtulis, apvienojās un iesaistījās jaunatnes hokeja attīstībā. Pieaicinot speciālistus no NHL, K. Skrastiņš un O. Bārtulis izveidoja starptautisku hokeja meistarības nometni bērniem un jauniešiem vecumā no 8 – 17 gadiem.
Nometnes mērķis ir attīstīt jauno hokejistu prasmes un iemaņas augsti novērtētu profesionāļu un speciālistu vadībā un palielināt interesi par profesionālo hokeju.

Jauniecensoni

2020. gadā mūsu nometne norisināsies jau desmito reizi.
Norises laiks un vieta:
7-12.06.20120 – Inbox ledus halle, Piņķi, Hokeja iela 1

Nometnes programma:
Nometnes programmā katru dienu būs iekļauti 2 ledus treniņi (katrs pa 1.15h) un viens sausais treniņš (metienu tehnikas un fiziskās sagatavotības treniņi)

Īpaša uzmanība treniņos uz ledus tiks pievērsta:
• Nūjas tehnikai - manevrētspējai, apvešanai un piespēlēm;
• Pareizai metienu tehnikai - metieniem no vietas, kustībā, bez ripas apstrādes, plaukstas metieniem, šķēlieniem un iemeteniem;
• Vispārējai koordinācijai;
• Slidošanas tehnikas pilnveidošanai – pareizam slidošanas stilam, balansam, atspērienam, starta uzrāvienam, paātrinājumam, virāžām, atmuguriskai slidošanai, pārejām.

Treneru sastāvs:

Nometnes treneriem ir ļoti plaša personīgā pieredze darbā sākot ar junioriem un līdz pat profesionāliem spēlētājiem NHL un KHL līgās.

Tim Turk - Ripas kontroles un metienu tehnikas treneris. Prasmju attīstības treneris Carolina "Hurricanes" (NHL) un Tampa Bay "Lightning" (NHL). Specializējas metienu, piespēļu un nūjas kontroles tehnikā, kā arī māca tehniskos aspektus ripas kontrolē, ķermeņa pozicionēšanā un saskarē uzbrukumā un aizsardzībā. PROshooters īpašnieks un spēlētāju attīstības vadītājs.

Lucas Lawson - Slidošanas tehnikas un video treneris. Pēdējos 5 gadus vada slidošanas treniņus Montreal Canadiens (NHL) vasaras attīstības nometnē. Pro Skaters Inc. dibinātājs un treneris.

Atsauksmes