Kārļa Skrastiņa un Oskara Bārtuļa hokeja nometne bērniem un jauniešiem – atklāta!

singe-news-image

Ar lielu entuziasmu, ticību jaunās hokeja paaudzes potenciālam un NHL treneru līdzdalību no 27. jūnija sākusi Kārļa Skrastiņa un Oskara Bārtuļa organizētā hokeja meistarības vasaras nometne jaunajiem hokejistiem, kas turpināsies līdz 4. jūlijam.

Aicinājumam izmantot unikālo iespēju uzlabot savas hokeja spēlēšanas iemaņas NHL un Latvijas izlases spēlētāju vadībā ir atsaukušies 74 bērni (65 spēlētāji un 9 vārtsargi) vecumā no 7 – 16 gadiem, kuru vidū ir arī jaunieši no kaimiņvalstīm – Baltkrievijas, Somijas un Lietuvas. Jaunie hokejisti ar degsmi un aizrautību ir uzsākuši treniņu programmu – ik dienas notiek divi ledus treniņi Jelgavā Krājbankas ledus hallē un ārpus ledus nodarbības.

Kopumā paredzētas 8 treniņu dienas, kurās jaunā spēlētāju paaudze uzlabos savas prasmes kopā ar Latvijas izlases aizsargiem Oskaru Bārtuli un Kārli Skarstiņu un treneriem, kuru vidū ir rūdītie NHL profesionāļi – slidošanas tehnikas speciālists Vjačeslavs Kuznecovs no Filadelfijas Flyers un ripas kontroles un metienu tehnikas treneris Tims Turks no Motreālas Canadians.

“No savas pieredzes varu apliecināt, ka viņi ir izcili profesionāļi savā jomā,” apstiprina Oskars Bārtulis, “un viņi nometnes laikā palīdzēs padsmitniekos ielikt to praktisko pamatu, kas nākotnē paaugstinās viņu izredzes kļūt par profesionāliem spēlētājiem un veidot pārliecinošu karjeru.”

“Darbs nometnē norisinās vairākās grupās. Treniņu mērķis ir uzlabot spēlēšanas tehniku strādāt pie niansēm,” stāsta Kārlis Skrastiņš un ir gandarīts par pusaudžu atdevi, “prieks, ka padsmitnieki, par spīti saulainajam laikam, šo lietu uztver ļoti nopietni un ir gatavi mācīties, lai gūtu sasniegumus. Tas mūs iedvesmo un mēs netaupām spēkus, lai dotu jaunajiem censoņiem mūsu zināšanas un dalītos pieredzē.”

Atsauksmes