Oskars Bārtulis turpina atbalsta iniciatīvu jaunajiem hokejistiem

singe-news-image

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, arī šogad kluba “BHC 37” dibinātājs, pašreiz Kontinentālās hokeja līgas hokeja kluba “Salavat Yulaev” aizsargs Oskars Bārtulis un biedrība “Jaunie censoņi” turpina atbalstīt jaunos hokejistus, dāvinot viņiem hokeja ekipējumu. Šoreiz labdarības iniciatīva notiek sadarbībā ar SIA “EVOPIPES”, kas sponsorējusi pusi no dāvinājuma izmaksām.

Izmantojot ziemas olimpisko spēļu dienas, kurās KHL spēlētājiem ir garāks pārtraukums starp spēlēm, O. Bārtulis ciemojās Latvijā un 15 jauniem hokejistiem no Valmieras, Daugavpils, Brocēniem, Tukuma un Talsiem nodeva viņu jaunos hokeja ekipējuma komplektus (hokeja soma, slidas, hokeja nūja, , hokeja cimdi, ķivere, ceļu sargi, elkoņu sargi, bikses, krūšu sargs un spenzūra). Uz katru no pilsētām aizceļoja trīs komplekti, un tos saņēma bērni vecumā no 7 līdz 14 gadiem, tajā skaitā arī viens jaunais vārtsargs. Dāvinājuma mērķis ir atbalstīt jauno censoņu ģimenes un motivēt jaunos hokejistus aktīvi darboties un attīstīties hokeja jomā.

Edgars Viļķins, SIA “EVOPIPES” vadītājs stāsta: “Sarunā ar Oskaru Bārtuli uzzināju par vienu no hokejista iniciatīvām jauno hokeja censoņu atbalstam. Ņemot vērā, ka uzņēmums regulāri atbalsta dažādas iedzīvotāju grupas un viņu vajadzības, nolēmām pievienoties un šajā reizē sniegt arī savu artavu jauno hokeja entuziastu atbalstam, tādējādi sniedzot pilnvērtīgu sporta ekipējumu vairākām jauno sportistu ģimenēm, lai nodrošinātu iespēju bērniem turpināt darboties savā sporta veidā.”

Modris Antons ir trīs hokeja kluba ‘Tukums” jauno hokejistu tētis, arī viņa ģimene šogad ir to vidū, kas saņēmuši dāvinājumu: “Man ir veseli trīs jaunie hokejisti, divi jaunākie ir U-10 grupas spēlētāji – dvīņu puiši, kuri ir laimīgo vidū, kas tikko saņēmuši savu jauno ekipējumu. Tas ir nozīmīgs atbalsts mūsu ģimenei. Un arī puiši ir sajūsmā. Viņi ir lepni, ka nu ir satikuši Oskaru Bārtuli un varējuši saņemt viņa rokas spiedienu. Puišiem tas nozīmē daudz, jo hokejs ir viņu dzīvesveids, tur aiziet lielākā daļa brīvā laika, un ar to ir saistīti lieli nākotnes sapņi. Fakts, ka viņus ikdienas treniņu procesā atbalsta viens no Latvijas nozīmīgākajiem hokeja spēlētājiem, ir milzīgs stimuls apņēmīgi virzīties uz priekšu.”

Atsauksmes